Wolfskin Stories Event

Pierwszy post. Pierwsza relacja z czegokolwiek i kiedykolwiek. Proszę więc o wyrozumiałość.

Wolfskin Stories Event to pierwsze wydarzenie organizowane przez Wilczą Stronę. Mam nadzieje, że nie ostatnie. Nie jestem znawcą. Jestem tylko małą istotą z Przemyśla, która została oczarowana bardzo dobrze zorganizowanym, przeciekawym Event’em. To, co można wynieść z takiego spotkania jest kwestią indywidualną. Dla mnie to kolejny bodźec do działania i przewartościowania kilku rzeczy.

Magdalena Bębenek

http://magdabebenek.pl/

Dla mnie, jedno z najlepszych spotkań. Teoretycznie wykład o Hawajach, czyli najmłodszym stanie USA. Tak, ja też myślałam, że to osobne państwo, ale nie. Od kilku lat pojawił się pomysł zbudowania jednego z największych teleskopów (o średnicy 30 m) na najwyższym szczycie archipelagu Hawajów i zarazem jednym z największych wulkanów na świecie, czyli Mauna Kea (biała góra). Praktycznie, wykład był o czymś ważniejszym. O wspólnych wartościach, jakie nas łączą. O sile, jaką jeszcze mamy. O odrzuceniu współczesnego egocentryzmu, na rzecz wszechstronnego altruizmu. My, jako polskie społeczeństwo, też potrafimy się zorganizować. Ostatnie wydarzenia były tego doskonałym przykładem. Może teraz czas na środowisko?

Mateusz Waligóra

http://www.nakrancach.pl/

Dziękuje za Treka. Czuje, że ta książka, będzie mi towarzyszyła przez cały czas w podróży. Masa praktycznych informacji i rad dla takiego „świeżaka” jak ja, zapewne niejednokrotnie, uratuje mi tyły. Sam historia o podróżach Mateusza i Agnieszki jest idealnym bodźcem dla każdego. Nie trzeba tysięcy złotych, ścisłego planu czy biura podróży.

Joanna Lipowczan i Bartosz Malinowski

http://wielkiszlakhimalajski.pl/

Nie jestem w stanie wyrazić szacunku dla tych osób. 1700 km. 120 dni. Dwoje ludzi, bez jakiegokolwiek wsparcia przeszło Wielki Szlak Himalajski. Jestem dopiero przed lekturą, ale już wiem, że ta książka jest godna polecenia. W mojej głowie rodzi się tyle planów, że takie skarby i tacy ludzie, tylko mi ułatwiają podejmowanie decyzji. Przed kolejnym spotkaniem, będę lepiej przygotowana.

Himalaya Base Camp

Facebook